Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 1.FC Norimberg

Goto down 
AutorZpráva
piotr07
Moderator
piotr07


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 26. 01. 07

1.FC Norimberg Empty
PříspěvekPředmět: 1.FC Norimberg   1.FC Norimberg Icon_minitimeSun Feb 04, 2007 12:32 pm

Staronovému trénerovi Bayernu Ottmarovi Hitzfeldovi tak vôbec nevyšiel začiatok jeho druhého angažmánu na mníchovskej lavičke, jeho zverenci podľahli na trávniku súpera 0:3. Rovnako ako Vittek, ktorý sa strelecky presadil v 86. minúte, odohral v drese Norimbergu celý zápas ďalší slovenský legionár Vratislav Greško.

"Na začiatku sme dali gól a to bola naša výhoda. Vedeli sme, že Bayern má problémy, ale v hlavách sme urobili všetko pre úspešný výsledok. Každý zápas je iný, mali sme aj šťastie a boli sme efektívni v koncovke," povedal pre klubovú internetovú stránku www.fcn.de Greško, ktorý sa po úspešnej zimnej príprave stáva neodmysliteľnou súčasťou základnej jedenástky Norimbergu a aj proti Bayernu patril medzi opory mužstva.

Jeho spoluhráč z útoku Róbert Vittek sa dočkal zaslúženej odmeny v podobe svojho v poradí tretieho gólu v sezóne. V 86. minúte sa pohral s obrancami súpera ako mačka s myšou a pohotovo rozvlnil sieť. Aj vďaka gólom a najmä gólovým prihrávkam 24-ročného Bratislavčana má Norimberg stále šancu zahrať si v niektorom z európskych pohárov. Momentálne patrí zverencom trénera Hansa Meyera 5. priečka v tabuľke so stratou štyroch bodov práve na ich piatkového súpera.

Obom Slovákom v službách Norimbergu hneď po zápase gratuloval aj Ján Kocian, reprezentačný tréner SR, ktorý sa na ich formu bude spoliehať aj v stredu 7. februára v španielskom Jereze, kde A-tím SR bude hrať medzištátny zápas s Poľskom.

"Ja som hneď po zápase bol v kontakte s Víťom i Vraťom Greškom. Obom som zagratuloval k ozaj historickému úspechu, lebo si nepamätám, kedy v derby Bayern tak vysoko prehral," povedal tréner Kocian na margo tohto výsledku. "Obaja podali veľmi dobrý výkon. Trochu som bol prekvapený z Vraťa Greška, ktorý záver zápasu dohral s turbanom na hlave, lebo sa tam niekde zranil. Ale dôležité je, že obaja podali dobrý výkon, obaja hrali, obaja sú v poriadku. Ale keď Víťo dal pekný tretí gól a Vraťo na gól prihral, tak mňa ako reprezentačného trénera to musí iba tešiť," zdôraznil Kocian.


zdroj: www.bleskovky.sk
Návrat nahoru Goto down
 
1.FC Norimberg
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Zahraničie :: Nemecko-
Přejdi na: