Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Powerplaymanager

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
witti
Dorastenec



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 05. 02. 10

Powerplaymanager Empty
PříspěvekPředmět: Powerplaymanager   Powerplaymanager Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 11:11 pm

Ahojte rad by som si vypocul ine nazory co sa tyka online hokejoveho
manazera, ktory zanedlho spusta aj futbal www.powerplaymanger.com kamarati mi ho odporucaju tak neviem ma s
nim niekto tu skusenosti ?
Návrat nahoru Goto down
Poseidon
Dorastenec



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 09. 06. 10

Powerplaymanager Empty
PříspěvekPředmět: Re: Powerplaymanager   Powerplaymanager Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 12:29 pm

witti napsal:
Ahojte rad by som si vypocul ine nazory co sa tyka online hokejoveho
manazera, ktory zanedlho spusta aj futbal www.powerplaymanger.com kamarati mi ho odporucaju tak neviem ma s
nim niekto tu skusenosti ?

Ja ho hrajem už niekoľko mesiacov, celkom sa mi pozdáva, síce sú tam nejaké muchy, ktoré bude treba opraviť, ale celkovo som s hrou spokojný.
Návrat nahoru Goto down
tommy717
Dorastenec



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 19. 07. 10

Powerplaymanager Empty
PříspěvekPředmět: Powerplay Manager   Powerplaymanager Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 9:51 pm

Ahojte.Aj ja hrám Powerplay Manager a to už dosť dlho.Môžete si vytvoriť vlastný hokejový alebo futbalový tím a doviesť ho k víťazstvám Smile Ja som neoľutoval že som sa registroval,je to skvelá hra a navyše so skvelou hernou komunitou.Tak to skúste.....


http://ppm.powerplaymanager.com/sk/online-sport-ova-manazer-ska-hra.html
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Powerplaymanager Empty
PříspěvekPředmět: Re: Powerplaymanager   Powerplaymanager Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Powerplaymanager
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Futbalové manažéry :: Football Manager-
Přejdi na: